Про проект

Ідея проекту «Університет та війна» виникла влітку 2015 року, зважаючи на активну участь працівників та студентів Львівського університету в державотворчих процесах, захисті Вітчизни та АТО. Головна мета цього проекту – розказати історії студентів, викладачів та інших працівників Львівського національного університету імені Івана Франка, які мають безпосереднє відношення до російсько-української війни на Сході України. Ці люди – гордість України, про кожного з них потрібно знати і пам’ятати!
На початковому етапі збору інформації ми намагалися використати всі доступні джерела – Інтернет, архівні дані, особисті контакти, опублікована література з цієї теми. Основну увагу ми приділяємо особистим розповідям бійців та діяльності волонтерів, які докладають максимальних зусиль, щоб допомогти українській армії.

Організатором та опікуном проекту є Відділ інформаційного забезпечення
Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ми дуже вдячні за допомогу ВСІМ, хто так чи інакше долучається до реалізації нашого проекту і так само робить неоціненний вклад в історію нашої держави:

Руслану Сіромському, к. і. н., доценту кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн, заступнику декана історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка;
Тетяні Лапан, к. і. н., доценту кафедри соціології ЛНУ ім. І. Франка;
Юрію Гудимі, асистенту кафедри давньої історії України та архівознавства, завідувачу Музею історії Університету;
Архіву Університету;
Пані Світлані Булці, психологу-волонтеру.

А також УСІМ нашим респондентам, які поділилися своїми особистими історіями. Дякуємо за те, що ви є і за те, що ви робите!